Kilo Renginizi Öğrenmeden Asla Kilo Vermeye Çalışmayın!  TESTE BAŞLA

Tengda Kilo Rengi Testi Size En Uygun Kilo Verme Çözümünü Bulmanızı Sağlar.

Tengda-o top logo

tengda-o-logo Tengda-o Nasıl Çalışıyor ?

Tengda-o Etken Maddesi L-Karnitin, Guarana, Yeşil Çay ve Spiriluna  ekstratalarının dengeli formülü sayesinde yağ yakımını hızlandırmaktadır.Tarçın ve Hibisküs ile kan şekerini dengelemeye yardımcı olur, özellikle tatlı yeme isteğini baskı altına almak için tarçın özütleri önemli bir destek sağlar, beslenme düzensizliği ve buna bağlı fazla kalori alımının önüne geçmek için Tengda-o kullanabilirsiniz. 

Tengda-o Tam Aktif İçerik: Guarana - L-Karnitin - Acı Çehre - Mate - Yeşil Çay - Spiriluna - Biberiye - Funda - Nar Kabuğu - Portakal Kabuğu - Kekik - Tarçın - Kırk Kilit - Hibisküs

"Tengda'yı ilk defa deneyecek olanlar; ilk ay Tengda'nızı  LifMix ile birlikte kullanmanız yerinde olacaktır. Farkı ve etkiyi daha hızlı görmek ve Tengda Lifmix etkisini test etmeniz için, Tengda-LifMix, Tengda ile birlikte %50 indirimli olarak gelecektir." 

Nasıl Kullanacağım? Her Sabah Bir Tengda-o

Tengda-o_graph

Düzenli olarak her sabah bir adet Tengda-o kapsül alınması, fazlalıklarınızdan kurtulma sürecinin %85 'ine destek olur. Ayrıca Tengda-o Diyet önerisinin yerine getirilmesi durumunda %10 ek bir fayda sağlanacak, son olarak günlük planınızın içine sıkıştırabileceğiniz çok hafif egzersiz tavsiyesi ile %5 destek alınacaktır.

Diyet ve egzersiz önerisini uygulamak zorunlu değildir. Sadece sürece katkı sağlayabilcek öneri olarak verilmiştir.

Tenga Kesinlikle Bir İlaç Değildir. Hiçbir Kimyasal Madde İçermez. Tedavi Edici Özelliği Yoktur. Sağlık  Problemleriniz İçin Doktora Başvurmanız Önerilir.  Tengda Beslenme Düzensizliği Sorunu Sonucu Oluşmuş Kilolarınızı Daha Kolay Vermenize Destek Verecek %100 Doğal Bir Beslenme Kürüdür.

Tengda-o-yuzde

  Tengda-o-bar

Address

Adres:
Şişli Gürün Caddesi No:4/9 Şişli - İstanbul 
Tel:
+90 212 234 38 80
Fax:
+90 212 234 38 81
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.TengdaTR.com

Tengda Hakkında

Hammaddesi Fransadan

Tengda'nın Hammaddesi Fransadan Naturex fimasından gelir. Kilo rengi testinizi yapın. 28 Gün boyunca her sabah Tengda'nızı alın. Akşamları Lifmix'inizi Tüketin.  Normal yaşamınızı değiştirmeden kimseler farketmeden kilolarınızdan kutulun.(Hemen Şimdi Sadece 28 Gün Deneyin.) ( Tengda ve LifMix Size Birlikte Paket Halinde Hazır Olarak Gelecektir.) Detaylar Aşağıda ve Test Sonuçlarında Sizlerle Olacak. Lütfen Son Kararınızı Vermeden Önce Tüm Detayları İnceleyiniz.

Bunun dışında mucize yağlar, tabletler, çaylar, haplar size hayal kırıklığından başka bir sonuç vermez. Siz siz olun kilo renginize özel akılcı çözümü kullanın ve başarılı olun. Hala göz atmadıysanız Lütfen Şimdi, kullananların yorumlarını sonuna kadar okuyun. 

JoomShaper